درباره solidworksadvisor

با عرض سلام خدمت همه دوستای عزیزم که از این صفحه بازدید میکنند. تحصیلات من در حوزه مهندسی مکانیک بوده، از چندین سال پیش یکی از رویاهای زندگیم این بود که وب سایتی در مورد طراحی سه بعدی و خصوصا سالیدورک داشته باشم و خداروشکر بالاخره مجال انجامش را پیدا کردم.

هرچیزی که در این وب سایت میبینید از مقالات ، قطعات ، دیزاین صفحات و غیره کار خودم بوده و ماهها زمان صرفش شده البته میدونم هنوز کامل نیست و از نظرات شما برای هر چه بهتر کردن این وب سایت استقبال میکنم. 

تمرینات و آموزشهایی که در اینجا میبینید بر پایه تجارب طراحی واقعی خودم در کارخانجات بوده و سعی میکنم مفاهیم آموزشی با پیشرفت زمان بهتر وبهتر بشود.

در طی دوران کاریم در کارخانجات فرصت شرکت در پروژه طراحی و بهینه سازی چندین ماشین و بسیاری از محصولات را داشتم و دقیقا آگاهم که ایجاد یک طرح و خلق چیزی جدید چه لذت فوق العاده ای دارد و میخواهم از طریق تمرینات وب سایت این حس را با علاقمندان این زمینه شریک بشم.

در پایان هرگونه نظر یا انتقادی داشتید تردید نکنید و از طریق صفحه تماس با ما برای من ارسالش کنید.

به امید سرفرازی همه شما

مهرداد قاسمی

Share this with your friends

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

About SWA

این سایت برای به اشتراک گذاشتن لذتها و تجربه های شخصی من در دنیای طراحی سه بعدی راه اندازی شده و امیدوارم در این مسیر بتونم به کسانی که علاقمند یادگیری هستند کمک کنم.

 instagram linkedin

 

بالا